Výživné rozhovory

Výživné rozhovory

Poslechla jsem intuici a začala realizovat sérii rozhovorů s inspirativními bytostmi na témata, která zdánlivě s výživou nesouvisí. Vše souvisí se vším a vy víte, že výživu beru komplexně. Rozhovory odstartovaly v lednu 2022, vysíláme je živě ve FB skupině Vědomá výživa těla i duše a na mém YouTube kanálu. Tam také zatím zůstávají ke shlédnutí kdykoliv.

18. ledna 2022

Přijmutí smrti a osobní rozvoj skrze Cestu – Kateřina Beáta Bukáčková

„To je to, co mám na smrti ráda… že už nám nedovolí utíkat, nedovolí hrát žádné hry, že nám ukáže všechno v té nahé pravdě… „

Jak téma smrti souvisí s výživou? Co znamená žití tady a teď? Co se stane, když odhodíme strachy a z nejistoty uděláme jistotu?“ Nezůstaň je u tý pohanky a pojď se podívat, jak to funguje…“ 

Káťa Beáta Bukáčková provází lidi přelomovými životními okamžiky a pomáhá jim je prožít vědomě a s odvahou. Je terapeutkou Cesty, ritualistkou a bylinkářkou. Z příběhů všech možných Cest sesbírala, sepsala a vydala román Devět. Knihu, která je o setkání v dimenzi, kde život a smrt nejsou protiklady.

27. ledna 2022

Výživa a psychika – MUDr. Petra Chvátalová

Petra je psychiatričkou s celostním přístupem a má skrze svou praxi bohaté zkušenosti s úzkostmi, depresemi, panickými atakami a má vhled i do souvislostí těchto stavů s výživou. Já do toho vkládám propojení nervového systému s individuální konstitucí skrze ájurvédu. Podíváme se na sklony jednotlivých dóš k úzkostem, depresím,… a jak to lze harmonizovat skrze stravu.

2. února 2022 od 18:00

Dalším hostem ve Výživných rozhovorech bude Pavel Mencl

Facilitátor Access Counsciousness a kouzelník s hlubokosáhlými schopnostmi rozvířit energii a pohnout vaši bytost směrem ke změně k lepšímu (jak jinak).

TENTOKRÁT SE MŮŽEŠ PŘÍMO DO PROSTORU VYSÍLÁNÍ PŘIPOJIT A BÝT V KRUHU S NÁMI 🤩

Jak to souvisí s výživou? Hodně, čtete dál.

S Pájou se známe skrze Access. Věnuje se nejen terapiím a kurzům s nástroji Accesu, ale zabývá se i lucidním sněním a čtením z Ákáši. Krom toho má blízko k výživě, jeho přítelkyně podniká na poli tvoření zdravých dobrůtek a tak, jak jsem si chrochtala blahem nad občerstvením u Páji, jsem si už dlouho nechrochtala :-)))

Dohodli jsme se, že tentokrát to BUDE NE-OBYČEJNÝ ROZHOVOR. K povídání přímo live přizveme vás osobně. Dostanete stejný link do StreamYard přímo k připojení za námi do kruhu. Budeme v on-line kruhu-rozhovoru společně a vy budete mít jedinečnou šanci zažít, jak se používají Access nástroje v praxi, ptát se Páji a mě rovnou a také si přitom rozpustit některé vzorce, prográmky, přesvědčení, které vás dosud blokují.

Bude to velké a nádherné. Zároveň samozřejmě půjde o rozhovor a o to, abychom inspirovali široké pole dalších bytostí, takže budeme streamovat sem do skupiny a taky na YouTube, kde bude video veřejné. Připojte se vy, kdo chcete zažít jedinečnou Pavlovu energii a nechat se vtáhnout do energetického pohlazení a zároveň souhlasíte, že to celé bude veřejné. Kdo se nepřipojíte on-line, můžete samozřejmě celou show sledovat tady.

Sledujte YouTube kanál.